Dermatologia estetyczna

Restylane Vital


Te ekskluzywny preparat zatrzymujący czas. Produkt na bazie kwasu hialuronowego, który pobudza fibroblasy do syntezy nowego kolagenu w skórze. Nowy widoczny kolagen przyczynia się do widocznej redukcji bruzd i zmarszczek w obrębie starzejącej się skóry.

Wstzrykniety preparat utrzymuje właściwy poziom nawadniania skóry co warunkuje jej elastyczność i napięcie. Może być wykorzystywany na twarz, szyję, dekolt i dłonie. Powoduje, że skóra ma świeży, zdrowy i młody wygląd. Dla osiągnięcia optymalnego i długotrwałego efektu zaleca się co najmniej 3 zabiegi w odstępach 3-4 tygodnie. Cykl zabiegów można powtarzać co 4-6 miesięcy.

Niepodważalna zaleta stosowania Restylane Vital, podobnie jak innych produktów Restylane jest długotrwałość efektów zabiegu około 12 miesięcy, a nawet dłużej, w zależności od stanu skóry oraz prowadzonego trybu życia.

Wyjątkową cechą preparatu jest powolne wchłanianie się z ciągłym zachowaniem objętości, co wpływa na wydłużenie czasu pomiędzy kolejnymi zabiegami. Restylane Vital nie zawiera sztucznych dodatków ani substancji pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny i naturalny.

Iniekcje są łatwe w wykonaniu. Przepływ żelu ze strzykawki do tkanek jest płynny i równomierny, nie powodując dyskomfortu podczas zabiegu.

CENNIK

dekolt
700 zł
dłonie
700 zł
twarz + szyja
700 zł