TEOSYAL RHA 1

Pierwsza pomoc na pierwsze zmarszczki


Z reguły pojawiają się znienacka, by później już nigdy nie dać o sobie zapomnieć – pierwsze zmarszczki! Jak się ich pozbyć, nie tracąc naturalnych rysów twarzy? Z pomocą przychodzi marka TEOSYAL oraz jej nowa linia preparatów dedykowanych najbardziej mimicznym obszarom twarzy – TEOSYAL RHA.
Wszystkie produkty z tej serii bazują na metodzie dynamicznej reologii – dzięki zastosowaniu opatentowanej formuły sieciowania w pełni integrują się z tkanką. Oznacza to, że gdy się uśmiechamy, żel dostosowuje się do ruchu naszych ust, gdy mrużymy oczy – reaguje na mimikę w tym miejscu, umożliwiając pełną ekspresję.
Zmarszczki mimiczne to pierwszy objaw starzejącej się skóry – znak, że po grymasach powtarzanych niezliczoną ilość razy skóra nie potrafi już sama wrócić do naturalnej gładkości. Ale jest dobra wiadomość! Zmarszczki mimiczne to najbardziej powierzchowne zagłębienia w skórze, dzięki czemu – najłatwiej je zniwelować. Właśnie kurzym łapkom, drobnym zmarszczkom na szyi, dekolcie, czole czy skórze wokół ust dedykowany jest pierwszy preparat z serii TEOSYAL RHA – TEOSYAL RHA 1 – remedium na najdrobniejsze zmarszczki.


Stężenie kwasu hialuronowego: 15 mg/g (usieciowany + nieusieciowany)
Stopień usieciowania: 1,9%
Stężenie lidokainy: 0,3%
Opakowanie: 2 x 1 ml

TEOSYAL RHA 2

Średnie zmarszczki? Reaguj szybko!


Najpierw zauważamy je wokół oczu i ust, później – na czole oraz w linii od nosa do warg, a gdy wydaje nam się, że już nic gorszego nas nie spotka – zaczynamy dostrzegać tzw. linie marionetki. Zmarszczki pojawiają się i pogłębiają etapami – to żaden news. Nowością jest natomiast możliwość dostosowania kuracji w gabinecie do poszczególnych etapów starzenia, z zachowaniem naturalnych rysów twarzy. Taką możliwość otwiera przed nami marka TEOSYAL.
Najnowsza linia preparatów TEOSYAL RHA została dostosowana do zmian, którym krok po krok poddawana jest nasza skóra. Serię tworzą 4 preparaty na bazie kwasu hialuronowego, wśród których każdy dedykowany jest innego rodzaju problemom. Łączy je jedno – wyjątkowa sprężystość dostosowująca się do bogatej mimiki twarzy.
TEOSYAL RHA 2 to drugi produkt z serii. Sprawdza się, gdy skórę pokrywają średnie zmarszczki (ok. 40 roku życia). Zastosowana w procesie produkcji rewolucyjna metoda sieciowania (sieci utrwalonej) sprawia, że produkt naturalnie dostosowuje się do ruchów twarzy, nie powodując dyskomfortu ani guzków. Pozwala natychmiastowo zareagować na pojawiające się zmiany.
UWAGA! MA FDA. PRODUKT DEDYKOWANY DO UST


Stężenie kwasu hialuronowego: 23 mg/g
Stopień usieciowania: 3,1%
Stężenie lidokainy: 0,3%
Opakowanie: 2 x 1 ml

TEOSYAL RHA 3

Raz, dwa, trzy, zmarszczko, znikasz ty!


Choć powiedzenie mówi, że „do trzech razy sztuka”, w odniesieniu do zabiegu TEOSYAL RHA 3 można śmiało je „włożyć między bajki”. TEOSYAL RHA 3 to preparat zawierający usieciowany kwas hialuronowy, stworzony z myślą o skutecznym wygładzaniu głębokich zmarszczek już po pierwszym zastosowaniu.
Dzięki wykorzystanej metodzie sieciowania (sieci utrwalonej – mniej substancji sieciującej BDDE, więcej naturalnych interakcji między łańcuchami) kwas integruje się ze strukturą skóry, w pełni dostosowując się do ruchów twarzy. Mówiąc prościej – gdy się uśmiechamy, kwas „uśmiecha się” razem z nami, gdy marszczymy czoło – wypełniacz również się „marszczy”. Zachowuje się niemal jak nieustannie wprawiana w ruch sprężynka, ale utrzymująca swoje właściwości.
TEOSYAL RHA 3 to odpowiedź na problem głębokich zmarszczek, szczególnie: widocznych bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki czy wyraźnych zmarszczek od uśmiechu przy kącikach ust. Żel zawiera mocno usieciowany kwas hialuronowy oraz redukującą ból podczas zabiegu lidokainę.
UWAGA! MA FDA. PRODUKT DEDYKOWANY DO UST


Stężenie kwasu hialuronowego: 23 mg/g
Stopień usieciowania: 3,6%
Stężenie lidokainy: 0,3%
Opakowanie: 2 x 1 ml

TEOSYAL RHA 4

Zatrzymaj swój owal.


Opadający owal twarzy to jeden z ostatnich etapów procesu starzenia skóry – znak, że nie jest ona już w stanie samodzielnie opierać się zanikowi tkanki podskórnej, „zapada się”, czemu często towarzyszy pojawienie się np. tzw. „chomiczków”. Aby odbudować strukturę skóry na skroniach, w okolicy policzków i brody, potrzeba preparatów o naprawdę silnym działaniu. Tak działa TEOSYAL RHA 4 – nowość w ofercie marki TEOSYAL – mocno usieciowany preparat na bazie kwasu hialuronowego, który unosi skórę, zapewniając komfort zachowania bogatej mimiki twarzy.
TEOSYAL RHA 4 wchodzi w skład najnowszej serii dedykowanej dynamicznym obszarom twarzy. Dzięki zastosowanej metodzie sieciowania (tzw. sieci utrwalonej – mniej substancji sieciującej BDDE, więcej naturalnych interakcji między łańcuchami) kwas w pełni integruje się z tkanką, pozwalając na zachowanie naturalnych rysów twarzy. Odtworzenie owalu i właściwego poziomu nawilżenia skóry, przy jednoczesnym zachowaniu dynamiki twarzy, stało się możliwe za sprawą jednego zabiegu.
UWAGA! MA FDA. PRODUKT DEDYKOWANY DO UST


Stężenie kwasu hialuronowego: 23 mg/g
Stopień usieciowania: 4,0%
Stężenie lidokainy: 0,3%
Opakowanie: 2 x 1 ml

“ Łączymy medycynę i sztukę, każdego dnia dbając o piękno ludzkiego ciała.”